Mürsel Usta

Mürsel Usta

Temsilcisi olduğumuz çiğköftenin ustası Mürsel Atalay 1971 yılında Iğdır Aralık’ta doğdu. Ticarete olan yeteneğini genç yaşta seyyar satıcılık yaparken fark etti. 1993 yılında İzmir’e geldi. Iğdır’da ve İzmir’de elde ettiği deneyimlerin sonucunda bu yeteneğini gıda sektöründe ilerletmek istediğine karar verdi ve 2009 yılında, başka bir firma adı altında bayilik alarak çiğköfte piyasasına giriş yaptı. Kazandığı tecrübeler Mürsel Usta’ya kendi firmasını kurabileceğinin cesaretini verdi.

2014 yılında ise By Kafkas Çiğköftenin temelleri atıldı. 7 yıllık süreçte artan bayi sayısı ve kazandığı güvenle yoluna devam etmekte olan By Kafkas Çiğköfte’nin müşterileri kendini sağlıklı gıdayı seçtiği için ayrıcalıklı sayıyor. Aynı zamanda talep ettiklerinde üretim alanını görebildikleri için de güvende hissediyor.

Ustamız Mürsel Atalay ise sunduğu hizmetin kalitesinden ötürü oldukça tatminkâr. Bugün itibari ile yirmiye yakın bayi ve yüzün üzerinde okul kantinine hizmet vermekte olan By Kafkas Çiğköfte gelen talepler üzerine kendini geliştirmeye devam ediyor.

En Üst